آخرین اخبار و قیمت های خودرو داخلی و وارداتی

با تخفیف ویژهی ۵۰ درصدی مختص کاربران زومیت و پدال، در دورههای تخصصی طراحی خودروهای برقی و هوشمند شرکت کنید. انتخاب نوشت: سردار هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: خودروسازان میگویند رانندگان با زاویه مناسب تصادف کنند تا ایربگ خودرو باز شود. بهتر است به جای بادکردن تایر تا میزان حداکثر ثبتشده روی آن، به دستورالعمل خودروساز در این زمینه توجه کنید. هانکوک در تلاش است تا طرح انقلابی برای لاستیکهای بیباد را به محصولی تجاری تبدیل کند.

نسخهی نهایی از این مدل، برای رقابت با پورشه 911 و نیسان GT-R آماده میشود. جان برنال که در تیم دادههای سیستم اتوپایلوت تسلا کار میکرد، چند روز پس از انتشار ویدئویی که نقص در فناوری خودران تسلا را نشان میدهد، از این شرکت اخراج شد. به جای این کار میتوان از سایبان برای خنک نگهداشتن خودرو در طول روز استفاده کرد. چنانچه مردم قصد خرید خودرو دارند میتوان نوید ثبات و حتی کاهش قیمت را در آینده داد.

چنانچه مذاکرات دوباره از سر گرفته شود احتمال دارد قیمت خودروها ریزش داشته باشد. آن هم در حالی که بیش از ۱۴۰ هزار خودروی ناقص در پارکینگ این دو خودروساز دپو شده و مشخص نیست این دو، بتوانند خودروهای جدید را به مردم تحویل بدهند یا نه. نگهداشتن موتور در دور موتور خیلی پایین و حرکت در حالت دندهمرده میتواند به آن آسیب برساند.

قیمت سوخت در بالاترین حد خود قرار دارد و بنزین اکتان بالا از سایر انواع آن گرانتر است. بیش از ۸۰۰ هزار خودروی تسلا با مشکلی نرمافزاری در سیستم هشدار کمربند ایمنی مواجه هستند. ویدئو منتسب به پروتوتایپ سایبرتراک وانت تسلا را از زوایای مختلف بهتصویر میکشد. مثلاً اگر بتوانید مسیری را برای رانندگی روزمره خود انتخاب کنید که یک مایل از میزان مسافت طیشده توسط شما را کاهش میدهد، صرفهجویی زیادی در مصرف سوخت خواهید کرد. طرح مفهومی پولاستار با نام O2، یک خودروی اسپرت دودر چهار نفره است که سقف فلزی جمعشونده دارد. سونی و هوندا با همکاری یکدیگر درحال برنامهریزی برای ساخت خودروهای الکتریکی هستند و انتظار میرود اولین محصول مشترک این دو شرکت در سال ۲۰۲۵ عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید