استعلام، خرید و محاسبه قیمت بیمه بدنه خودرو 🚗

تعیین قیمت و ارزش واقعی و منصفانهٔ خودرو به عوامل زیادی از قبیل کارکرد خودرو، سال ساخت، وضعیت بدنه و رنگ، شرایط بازار و حجم معاملات، سوابق و عملکرد خودرو و بسیاری از پارامترهای دیگر بستگی دارد. البته در این شرایط قرار داشتن کشور تحت شدیدترین تحریمها، تورم افسارگسیخته و چالشهای ارزی نیز بر وضعیت بغرنج بازار خودرو و تصمیمگیری برای آن میافزود.

در این شرایط شاید مهمترین مزیت پذیرش خودرو در بورس کالا نیز همین شفافیت و خروج از فرآیند نرخگذاری دستوری باشد. در این شرایط خودروسازان داخلی برای فرار از فرآیند قیمتگذاری دستوری به فکر عرضه محصول خود در بورس کالا افتادهاند. این موضوع در هیات پذیرش بررسی خواهد شد و اگر شرایط لازم را داشته باشد، عرضه خودرو در بورسکالا در سال ۱۴۰۱ انجام میشود. اگر وسایل اضافی زیادی در خودرو دارید آنها را در جای دیگری نگهداری کنید، چون هر چه وزن خودرو بیشتر باشد، سوخت بیشتری مصرف میکند.

حالا دیگر تفاوتی ندارد که به چه دلیل یا با چه نیازی به سراغ اجاره خودرو میروید. مرکز اجاره خودرو حامی رنت با مجوز رسمی و 14 سال سابقه به عنوان یکی از بزرگترین موسسات کرایه اتومبیل، به تمام این نیازها پاسخ می دهد و خودروی مناسب شما را در اختیار دارد. تخفیف خودرو صفر کیلومتر: تخفیف خودروی صفر کیلومتر بین 20 تا 30 درصد در نظر گرفته میشود. در سایر بورسهای کالایی دنیا نیز تجربه پذیرش محصولات متفاوت براساس موقعیت منطقه وجود دارد. بنا برا اطلاعات منتشر شده از سوی بورس کالا پذیرش این خودرو بهعنوان نمونه و بر اساس دستورالعملها و مصوبات شورای عالی بورس پس از اخذ مدارک و مستندات مربوطه و طی مراحل قانونی انجام شده است.

در سال 1399 موضوع عرضه خودرو در بورس کالا و جایگزینی این روش با پیشفروش براساس قرعهکشی مطرح شد. به گزارش ایکو تبریز، مهندس اصغر خوش فهم به عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت ایران خودرو تبریز از طرف هیات مدیره این شرکت منصوب شد. عرضه خودرو در بورس کالا، تخصیص خودرو از فرآیند قرعه کشی خارج شده و علی القاعده زیان شرکت های خودروساز در صورت فروش با قیمت واقعی کاهش یافته و به سمت سودآوری خواهد رفت. این دو شرکت در حال حاضر جزو تأمینکنندههای کلیدی شرکت کوپرتینویی هستند. عصر خودرو- سیمینگ یک کراس اوور دیگر هم در کاتالوگ فروش خود دارد که بر پایه هوندا اکس آر-ویی توسعه یافته است.

البته در حال حاضر نیز بسیاری از مصرفکننگان نهایی باید خودرو را در بازار آزاد و با نرخی براساس عرضه و تقاضا که فاصله قیمتی قابل توجهی با نرخ فروش کارخانه دارد خریداری کنند. سعادت رنت پیشنهادات ویژه ای برای رنت ماشین در ایران دارد! و دارای نمایندگی فعال در بیشتر شهرهای ایران است.با سعادت رنت امکان رزرو خودرو در هر جای ایران وجود دارد. فراموش نکنید که تنها قرار است هزینه رنت ماشین را پرداخت کنید و نه هزینه خرید آن را.

دیدگاهتان را بنویسید