استعلام، خرید و محاسبه قیمت بیمه بدنه خودرو 🚗

چنانچه خسارت جزئی ( کمتر از ۳ میلیون تومان) باشد؛ بدون نیاز به کروکی هم خسارت پرداخت می شود. بعد از آن، برای گرفتن خسارت حتما کروکی و گزارش پلیس نیاز است. رضا فاطمیامین در بازدید خود از دو شرکت خودروسازی کشور گفت: رئیسجمهوری در بازدید اخیر خود از شرکت ایرانخودرو، دستورهایی را در ۸محور صادر و اهدافی را برای این صنعت تعیین کرد.

عوامل مختلفی نظیر ویژگیهای خودرو، توانگری شرکت بیمهگر، پوششها، میزان پرداخت خسارت، تخفیفات در تعیین بهترین بیمه تاثیرگذار هستند. در صورت خسارت جزیی وارده به خودرو ، معیار تعیین خسارت، هزینه تعمیر است. بیمهگزار می تواند در صورت خرید پوشش هزینه توقف خودرو ، آن ریسک را تحت پوشش تعهدات شرکت بیمهگر قرار دهد.

عصر خودرو- شرکت تسلا از خودروی جدیدی رونمایی کرده که سرعت آن در کمتر از ۲ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسد. خودروساز آمریکایی ضمن صدور فراخوان برای این خودروها اعلام کرده است بهزودی مشکل را با بهروزرسانی OTA رفع میکند. عصر خودرو-تا به حال در باره اتاق ها، انواع آن ها و ادوات و کارایی شان که بر رویشان نصب می شود، زیاد بحث کرده ایم. یکی از انواع اتاق ها که کمتر دیده شده است اما شاید رنگ زیادی در زندگی تمام مردم داشته باشد، کابینی به نام Crew Cab است که به معنای اتاق خدمه می باشد.

عصر خودرو-تویوتا برای بزرگداشت ۷۰ سالگی لندکروزر نسخه خاصی از لندکروزر پرادو که خودش ۳۶ساله است را در بازار ژاپن عرضه خواهد کرد. اکنون کمپانی آمریکایی یک بار دیگر برند ماوریک را به صحنه آورده تا ضمن اشاره به خاطرات دهه ۷۰(میلادی) خود؛ اینبار یک پیکاپ کامپکت را به بازار جهانی معرفی کند. عصر خودرو- تویوتا یکی از جذاب ترین پیکاپ های خود را با نام هایلوکس ریوو جی آر مدل ۲۰۲۲ در بازار تایلند عرضه می کند. عصر خودرو- ماوریک اولین بار در فاصله سال های ۱۹۷۰ تا ۱۹۷۹ برای نامگذاری سدان کامپکت فورد فالکن مورد استفاده قرار گرفت.

عصر خودرو- بابک سلاجقه طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو جایگزین سیدرضا مفیدی به عنوان مدیرعامل ایساکو شد. بهمن دیزل، یک کامیون چینی مونتاژ ایران را با قیمت سه میلیارد تومان پیشفروش میکند. با توجه به گران بودن خودرو و قطعات یدکی از یک طرف و اجتناب ناپذیر بودن حوادث رانندگی، اهمیت بیمهنامه بدنه خودرو به شدت پررنگ میشود.

دیدگاهتان را بنویسید