ایران خودرو و سایپا و خودروهای وارداتی – زومیت

شماره پلاک و شماره VIN خودرو خود را وارد کنید و عوارض سالیانه را استعلام بگیرید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. شماره پلاک و VIN خودرو را ثبت کنید تا فرم بعدی باز شود و مشخصات مالک و خودرو را ثبت کرده و در پایان دکمه “ذخیره اطلاعات” را بزنید. 1- ابتدا در صفحه اصلی روی تصویر “درخواست تبدیل به خودرو گازسوز ” کلیک نمایید تا پنجره ورود به سیستم باز شود در این پنجره گزینه “ثبت نام” را انتخاب کنید.

4- در صفحه پیشخوان در منوی سمت راست گزینه “ثبت خودرو” را انتخاب کنید و سپس گزینه درخواست تبدیل را مجددا انتخاب و تایید نمایید، تا فرم مربوطه باز شود. هانکوک در تلاش است تا طرح انقلابی برای لاستیکهای بیباد را به محصولی تجاری تبدیل کند. در حال حاضر تسویه عوارض مربوط به طرح ترافیک نیز از روشهای پرداخت اینترنتی انجام میشود و کار را برای شهروندان بسیار ساده کرده است. در راستای کاهش ترافیک و آلودگی هوا در شهر تهران طرح ترافیک و زوج و فرد سال هاست که در شهر تهران به اجرا در میآید و طی سالها دستخوش تغییرات زیادی شده است.

لازم به ذکر است در صورت عدم پرداخت به موقع عوارض سالیانه جریمهای معادل 2 درصد به ازای هر ماه در نظر گرفته میشود که این مبلغ به عوارض سال بعد خودرو اضافه خواهد شد. عصر خودرو-نسل جدید ان ایکس برای نخستین بار به صورت هیبریدی عرضه خواهد شد. عصر خودرو- سیمینگ یک کراس اوور دیگر هم در کاتالوگ فروش خود دارد که بر پایه هوندا اکس آر-ویی توسعه یافته است.

این مفاصا حساب اینترنتی در زمان نقل و انتقال خودرو قابل استناد است. مالکان خودرو میتوانند پس از پرداخت عوارض سالیانه خودرو خود که در واقع همان مالیات خودرو است نسبت به دریافت مفاصا حساب خود اقدام کنند. نحوه مشاهده عوارض سالیانه خودرو در تمامی آنها یکسان است و نیازی به داشتن اطلاعات اضافی برای هر یک نیست. پوششهای بیمه بدنه به دو دسته پوشش اصلی و پوشش اضافی تقسیم میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید