خرید و فروش خودرو صفر و کارکرده با بهترین قیمت

پوشش ایاب و ذهاب: اگر خودرو به دلیل حادثه قابل استفاده نبوده و برای تعمیر در تعمیرگاه متوقف باشد، روزانه به مدت ۳۰ روز مبلغی به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به بیم گذار پرداخت میشود. قیمت به روز خودرو می تواند در تعیین قیمت خرید و فروش بسیار مهم باشد. بازار خودرو در شوک عجیب؛ قیمت این خودرو 700 میلیون تومان کاهش یافت! کاهش یک میلیارد تومانی قیمت خودرو باعث شوکه شدن خریداران و فروشندگان و قفل شدن بازار شده است. میز بازار تحریریه پیش بینی می کند که 30 تا 50 درصد کاهش قیمت در بازار اتفاق خواهد افتاد، اما نهایی شدن این رقم تا زمان ورود نخستین خودروهای مدل 2022 به کشور به طول می انجامد.

این تسهیلات برای خرید خودروهای تولید داخلی که تولید سال جاری یا حداکثر یک سال ماقبل آن باشد، قابل پرداخت است. شرکت بهمن موتور بهتازگی یک ون چینی را برای بازار ایران رونمایی کرده است. فولکسواگن احتمالاً مذاکرات جدی را با هواوی آغاز کرده است تا واحد سیستمهای خودران این شرکت را با پرداخت هزینهای سنگین، تصاحب کند. فریبرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت تردد روزانه خودرو در استان گیلان، اظهار کرد: طی شبانه روز گذشته ۷۵ هزار و ۱۸۰ وسیله نقلیه وارد استان گیلان شده است. پس از دو سوال کشمکش بین نهادهای مختلف، قرار است قانون برنامه ششم مبنی بر عدم ایجاد مانع غیرتعرفه ای اجرایی شده و در سال آینده شاهد ورود 70 هزار دستگاه خودرو سواری به کشور باشیم.

مفاصا برگهای است که مودیان مالیاتی، پس از تسویه مالیات خود دریافت میکنند. پس در صورت پرداخت نقدی حق بیمه بدنه، میتوانید بیمهنامه خود را 10 درصد ارزانتر خریداری کنید. بیمه بدنه آنلاین خودروها، برای تضمین خسارتهای احتمالی حوادث امری لازم و ضروری است. مثلا اگر در اثر حوادث آتشسوزی، خودروی بیمه شده تا مدت ها قابل استفاده نباشد، شرکت بیمهگر تعهدی در قبال خسارت وارد شده به وسیله نقلیه ندارد.

تا سال 1397 و با دستور مستقیم محمدرضا نعمت زاده وزیر صمت دولت یازدهم مبنی بر بیرون راندن اشخاص حقیقی از واردات خودرو، واردات به شرکت های مورد تایید دولت حسن روحانی سپرده شد. اجاره ماشین این امتیاز را به شما میدهد تا با توجه به بودجه معینشده، ماشین مورد نظر خود را برای مدت معین در اختیار داشته باشید. هر فرد با توجه به بودجه و معیارهای مورد نظر خود، می تواند به خرید خودرو صفر یا خودرو کارکرده اقدام نماید.

دیدگاهتان را بنویسید