عوارض خودرو – پرداخت عوارض سالیانه خودرو – مفاصا حساب عوارض خودرو

بازار در آخرین روزهای سال ۱۴۰۰ افزایش قیمت داشت. جعبهدنده دوکلاچ، در سال 1939 توسط مهندسی فرانسوی اختراع و اولینبار روی هیلمن ساخت انگلیس نصب شد؛ اما فولکس واگن در سال 2002، این فناوری را ارتقا داد و همهگیر کرد. برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن کافیست آن را از استورهای معتبر روی گوشی خود نصب کرده و با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد تائید، فعالسازی را انجام دهید.

عوارض خودروهایی که در سامانه تهران من برای شماره موبایل شما ثبت شده باشد در بخش عوارض خودرو برای شما نمایش داده میشوند و میتوانید نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد تائید وارد سامانه شوید. شهرداریها در ازای خدماتی که در اختیار شهروندان قرار میدهند سالیانه عوارض دریافت میکنند.

از آنجایی که این عوارض توسط شهرداری از شهروندان دریافت میشود به نام عوارض شهرداری نیز شناخته میشود. سامانه تهران من، خدمات دیگری را نیز در زمینه حمل و نقل شهری برای شهروندان فراهم کرده است. قبضینو برای از میان برداشتن این سردرگمی و سادهتر کردن فرآیند پرداخت قبوض، امکان پرداخت عوارض سالیانه خودرو را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است تا در کنار قبوض و خلافی، عوارض خودرو خود را نیز پرداخت کنید.

آیا میتوان بیمهنامه بدنه را برای خودروهای قدیمی خرید؟ زیرا قیمت خودروهای داخلی امروز علاوه بر قیمت خودرو بازار به لیست قیمت روز خودرو کارخانه هم بستگی دارد. تردد داخل شهری و بینشهری هم میتواند به کمک وسایل حمل و نقل عمومی و هم با ماشین شخصی صورت گیرد. مانند تمامی عوارض، از جمله عوارض آزادراهی و شهرداری ملک، شهروندان باید در ازای استفاده از خدمات شهرداری برای سهولت تردد سالیانه مبلغی را به متولی این عوارض یعنی شهرداری پرداخت کنند. برای پرداخت عوارض سالانه خودرو خود میتوانید از تمامی اپلیکیشنهای پرداخت از جمله تهران من و آپ که انواع خدمات خودرو را داشته باشند استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید