پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو

یکی از انواع بیمههایی که برای رانندگان و وسایل نقلیه بسیار مفید واقع میشود؛ بیمه بدنه اتومبیل است. چرا استعلام بیمه بدنه، قبل از خرید بیمه آنلاین مفید است؟ چرا باید بیمه بدنه خودرو داشته باشیم؟ شما میتوانید با مراجعه به سایت بیمه دات کام و با وارد کردن اطلاعات درخواستی خودرو، بهترین بیمه بدنه را با توجه به شرایط خود و عوامل یاد شده انتخاب و خریداری نمایید.

شما پس از دریافت اطلاعات بیمهای، بررسی و خرید ارزانترین بیمه بدنه مناسب شرایط خود در کمترین زمان ممکن، بیمهنامه خود را به صورت رایگان درب منزل دریافت مینمایید. استعلام و خرید بیمه بدنه که زیرشاخه بیمه خودرو محسوب میشود، نیازمند اطلاعات خاصی است. بیمه بدنه چیست؟ خسارت خودروی بیمه شده به دلیل حمل مواد اسیدی، انفجاری یا قابل احتراق؛ مگر آن که موضوع بیمه تمهیدات لازم برای حمل چنین موادی را در بندهای بیمه بدنه اتومبیل برای خود لحاظ کرده باشد. مشخصات خودرو:عواملی نظیر سال ساخت اتومبیل، نوع خودرو، ارزش خودرو و کاربری آن در محاسبه نرخ بیمهنامه بدنه نقش پررنگ دارند.

خسارتهای عمدی وارد به خودرو از طرف بیمهگزار، ذی نفع یا راننده خودرو. راننده موضوع بیمه هنگام وقوع حادثه گواهینامه رانندگی نداشته باشد یا گواهینامه رانندگی وی باطل شده باشد و یا مطابق مقررات راهنمایی و رانندگی گواهینامه راننده برای رانندگی موضوع بیمه مناسب نباشد. خسارتهای ناشی از پاشیدن رنگ،اسید و سایر مواد شیمیایی به موضوع بیمه؛ مگر این که شرکت بیمه حوادث یاد شده را در پوشش بیمهنامه متعهد شده باشد. رفتن به مناطق پرترافیک در ساعاتی غیر از ساعت شلوغی نیز قطعاً در این زمینه کمک میکند. اگر وضعیت بازار در چند روز آینده تغییری نکند، ممکن است تا اوایل سال ۱۴۰۱ نیز به همین شکل ادامه یابد و ثبات ایجاد شود.

بیمهنامه بدنه اتومبیلتان در کوتاهترین زمان ممکن صادر میگردد. تصاویر رندر منتشرشده در مجلهی موتور ترند نشان میدهند که وسیلهی نقلیهی اپل ممکن است بسیار متفاوت از خودروهای مرسوم باشد. نگهداشتن موتور در دور موتور خیلی پایین و حرکت در حالت دندهمرده میتواند به آن آسیب برساند. در این مقاله به معرفی پرچمداران شرکتهای خودروساز داخلی میپردازیم و مهمترین خودروهای شرکتهایی از جمله ایرانخودرو، سایپا، کرمان موتور و مدیران خودرو را بررسی میکنیم. کارگزاری آنلاین بیمه دات کام، سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه از جمله بیمه بدنه خودرو است.

بیمه گزار با پرداخت مبلغ مشخص حق بیمه به شرکت بیمهگر و خرید بیمه بدنه ، وسیلهنقلیه خود را در برابر خطرات و حوادث احتمالی خودرو بیمه میکند. بیمه گزار بعد از محاسبه بیمه بدنه، بهترین بیمه آنلاین خودرو را خریداری میکند. در صورت عدم پذیرش بیمهگذار، بیمه گر با کسر فرانشیز بیمه و سایر کسورات معین و افزودن هزینههای متعارف نجات و حمل خودرو ، مالک آن شناخته میشود. آیا در صورت فروش خودرو میتوان بیمه بدنه را به خودروی دیگر منتقل کرد ؟ عوامل مختلفی نظیر ویژگیهای خودرو، توانگری شرکت بیمهگر، پوششها، میزان پرداخت خسارت، تخفیفات در تعیین بهترین بیمه تاثیرگذار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید