پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو

به این صورت که در زمان بروز خسارت، بیمهگذار میتواند با شرکت بیمه تماس بگیرد تا کارشناس خسارت بیمه به محل حادثه اعزام شود. در برخی از شرکتهای بیمه و برای مبالغ پایین خسارت، چک خسارت همان موقع به بیمهگذار پرداخت میشود. با توجه به گران بودن خودرو و قطعات یدکی از یک طرف و اجتناب ناپذیر بودن حوادث رانندگی، اهمیت بیمهنامه بدنه خودرو به شدت پررنگ میشود.

شرکت خودرو۴۵، سایت فروش خودرو کارکرده با تجربه بیش از سه سال فعالیت در بازار ماشین های کارکرده است. دنیایاقتصاد: در حالی که به نظر میرسد مطابق با ضربالاجل رئیسجمهور، سهام دولتی خودروسازان باید تا شهریور سال آینده واگذار شود، وزیر صنعت، معدن و تجارت میگوید این وزارتخانه به دنبال فروش باقیمانده سهام دولت در ایرانخودرو و سایپا نیست. عبارت MSRP در وبسایتهای فروش خودرو به چه معنی است؟ خساراتی که با رخ دادن حوادث آتشسوزی، انفجار، صاعقه (آصا) به وسیلهنقلیه بیمهشده و یا وسایل یدکی همراه آن ها وارد میشود.

طرح مفهومی پولاستار با نام O2، یک خودروی اسپرت دودر چهار نفره است که سقف فلزی جمعشونده دارد. مشخصات خودروی خود را در فیلدهای مشخص شده وارد کنید. پس از تأیید اطلاعات در مرحله بعد، باید اطلاعات شخصی را وارد و سپس عکس پشت و روی کارت خودرو و بیمهنامه قبلی خود را ارسال کنید. عصر خودرو- استاندار تهران از افزایش ۳۵درصدی تردد در این استان طی ایام نوروز خبر داد.

عصر خودرو- مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: محورهای چالوس، هراز و همچنین آزادراه تهران شمال در برخی مسیرها دارای ترافیک سنگین هستند. عصر خودرو- ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت ۸ مرکز معاینه فنی در ایام تعطیلات نوروز از دوم تا پنجم فروردین ۱۴۰۱ و تعطیلی همه مراکز در ۲۹ اسفند و یکم فروردین در پایتخت خبر داد. در چنین شرایطی، بیمهنامه بدنه خودرو تا ده روز آتی اعتبار دارد. در صورت بروز خطرات اصلی، خسارت باطری و لاستیکهای خودرو هم تا 50 درصد قیمت نو قابل پرداخت است. مدیرعامل پورشه در کنفرانس سالانهی این خودروسازی آلمانی اعلام کرده که در حال بررسی همکاری بیشتر با اپل در صنعت خودرو است.

در صورتی که ارزش خودروی شما در مدت بیمه افزایش پیدا کرده و از قیمت درج شده در بیمهنامه بیشتر شده باشد، با استفاده از این پوشش میتوانید خسارت را به ارزش روز خودرو دریافت کنید. در کنار پوششهای اصلی یک سری پوشش اضافی هم توسط شرکت های بیمه ارائه میشود که شما میتوانید در زمان خرید بیمه بدنه آنها را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید