پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو

بیمه گزار بعد از محاسبه بیمه بدنه، بهترین بیمه آنلاین خودرو را خریداری میکند. اکنون کمپانی آمریکایی یک بار دیگر برند ماوریک را به صحنه آورده تا ضمن اشاره به خاطرات دهه ۷۰(میلادی) خود؛ اینبار یک پیکاپ کامپکت را به بازار جهانی معرفی کند. عصر خودرو- ماوریک اولین بار در فاصله سال های ۱۹۷۰ تا ۱۹۷۹ برای نامگذاری سدان کامپکت فورد فالکن مورد استفاده قرار گرفت. عصر خودرو-نسل جدید ان ایکس برای نخستین بار به صورت هیبریدی عرضه خواهد شد. قرارداد بیمهنامه بدنه مربوطه ملغی اعلام خواهم شد. با توجه به گران بودن خودرو و قطعات یدکی از یک طرف و اجتناب ناپذیر بودن حوادث رانندگی، اهمیت بیمهنامه بدنه خودرو به شدت پررنگ میشود.

هواوی امیدوار است با کمک فولکس واگن، تا سال 2025 موق به تولید خودروی خودران الکتریکی شود. فولکسواگن احتمالاً مذاکرات جدی را با هواوی آغاز کرده است تا واحد سیستمهای خودران این شرکت را با پرداخت هزینهای سنگین، تصاحب کند. گروه صنعتي فردا ابتداي فعاليت خود را با همكاري با بزرگترين خودروساز كشور رقم زد و در بازه سالهاي 1396-1400 بالغ بر 30،000 دستگاه انواع خودرو توليد كرد.

شرکت خودرو۴۵، سایت فروش خودرو کارکرده با تجربه بیش از سه سال فعالیت در بازار ماشین های کارکرده است. همچنین تمامی محصولات ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو را می توانید در این سایت مشاهده کنید و قیمت این محصولات را برای فروش خودرو و قیمت خودرو در کنار یکدیگر مشاهده کنید. عصر خودرو- مرسدس به تازگی تصاویری دقیق از یک خودروی فوق العاده جذاب منتشر کرده که رسانه های خودرویی و مخاطبان این حوزه را به شدت درگیر خود کرده است. موتورهای جدید با سیستمهای کامپیوتری پیشرفته کار میکنند؛ حتی اگر خودرو بهخوبی کار میکند، ایجاد مشکل در یک سنسور میتواند باعث افزایش مصرف سوخت خودرو شود.

خساراتی که با رخ دادن حوادث آتشسوزی، انفجار، صاعقه (آصا) به وسیلهنقلیه بیمهشده و یا وسایل یدکی همراه آن ها وارد میشود. مثلا اگر در اثر حوادث آتشسوزی، خودروی بیمه شده تا مدت ها قابل استفاده نباشد، شرکت بیمهگر تعهدی در قبال خسارت وارد شده به وسیله نقلیه ندارد. بیمهگر تعهد به پرداخت خسارت باتری خودرو و لاستیکها تا مبلغی معادل ۵۰ درصد مبلغ نوی آنها می دهد. به این صورت که در زمان بروز خسارت، بیمهگذار میتواند با شرکت بیمه تماس بگیرد تا کارشناس خسارت بیمه به محل حادثه اعزام شود. گروه شرکتها: با امضای تفاهمنامهای بین شرکت بهمن موتور و امدادخودروی ایران (متعلق به ایرانخودرو)، همکاریهای مشترک این دو مجموعه با هدف گسترش سطح امدادرسانی به محصولات بهمن موتور آغاز شد.

فناوری تایرهای بیباد هانکوک روی خودروی مفهومی ساخت هیوندای، در نمایشگاه CES نمایش داده شد. پس از تأیید اطلاعات در مرحله بعد، باید اطلاعات شخصی را وارد و سپس عکس پشت و روی کارت خودرو و بیمهنامه قبلی خود را ارسال کنید. بعد از ورود اطلاعات شخصی، بارگذاری عکس پشت و روی کارت خودرو و بیمهنامه بدنه قبلی خود، با پرداخت هزینه به خرید آنلاین بیمه خودروی مناسب خود بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید