پیشبینی ریزش قیمت خودرو در سال ۱۴۰۱

بیمه بدنه یکی از بیمههای مربوط به خودرو است که در آن، خسارتهای وارد شده به اتومبیل جبران میشود. ايران خودرو خراسان، اولين و بزرگ ترين مجموعه خودروسازی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی است كه به دست متخصصان ايرانی بنا گشته و بيش از 80 درصد ماشين آلات و تجهيزات آن، ساخت صنعتگران ايرانی است. شرکت آرشین در حوزه ردیاب خودرو و برای تأمین نیاز مصرفکننده عمومی، طیف وسیعی از ردیابها را تولید کرده است. را در فاصله 5 سال، برای تولید خودروهای برقی به شرکت کرمان موتور ارائه میکند. مشاوران متخصص ازکی با ارائه مشاورهای دقیق شما را در انتخاب بهترین بیمه بدنه راهنمایی خواهند کرد.

آیا بدون داشتن کروکی می توان از بیمه بدنه خسارت گرفت؟ وزیر صمت با بیان اینکه تولید خودرو در سال آینده ۵۰درصد افزایش خواهد یافت، گفت: وزارت صمت برنامهای دوساله برای بهبود وضع صنعت خودرو دارد که بعضی از طرحها ششماهه و برخی دیگر یکساله است. اما واقعیت آن است که اگرچه تجربه مشابهای در این زمینه وجود ندارد اما محدودیتی نیز برای پذیرش کالاهای خاص در بورسهای کالایی دنیا وجود ندارد.

البته اگر در جایی واقعی نبودن برای شورای نگهبان کاملا روشن شود، این اشکال حتما به مجلس اعلام میشود. البته مشروط به اینکه مذاکرات وین به نتیجه برسد. سعید موتمنی افزود: این روزها وضعیت بازار خودرو آرام، اما بدون خریدار است؛ زیرا همه منتظر نتیجه مذاکرات احیای برجام هستند و خرید خود را به تعویق انداختهاند و کسانی که میخواستند خودروی صفر تهیه کنند، منتظر پلاکگذاری سال جدید هستند. همچنین نوسان نرخ ارز خریداران را بلاتکلیف گذاشته و آنها نمیدانند باید خرید خود را انجام دهند یا خیر؟ به نظر میرسد خریداران همچنان منتظر نتایج مذاکرات وین هستند و از خرید خودرو خودداری میکنند.

عصر خودرو- شرکت تسلا از خودروی جدیدی رونمایی کرده که سرعت آن در کمتر از ۲ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسد. و اما داستان از چه قرار است، فروشنده خودروی سراتو خود را برای فروش گذاشته و خریدار برای بازدید از خودرو به محل امده اند. ما در این ویدیو به یکی از مهم ترین روش های کلاه برداری در حین فروش خودرو اشاره کرده ایم که خریدار برای پایین اوردن قیمت خودرو چه کرده.

دیدگاهتان را بنویسید