پیشبینی ریزش قیمت خودرو در سال ۱۴۰۱

مالکان خودرو میتوانند پس از پرداخت عوارض سالیانه خودرو خود که در واقع همان مالیات خودرو است نسبت به دریافت مفاصا حساب خود اقدام کنند. فایل مفاصا حساب عوارض سالیانه خودرو از طریق سامانه قبضینو نیز قابل دریافت است و به سادگی میتوانید فایل پی دی اف آن را دریافت کنید.

قیمت خودرو صفر همواره برای خریداران و فروشندگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فیلم تست و بررسی خودرو از قسمت هایی است که خودروبانک برای اولین بار در ایران به اجرا گذاشت و هم اکنون در قسمت فیلم تست خودرو و ماشین به عنوان سایت پیشرو محسوب می شود. این سیستم، هنوز به مرحلهی تجاری نرسیده اما نتایجی امیدوارکننده داشته است. البته شما هم می توانید برای ایجاد تحولات بزرگتر ما را در این مسیر همراهی کنید .

با این حال همهی افراد از توانایی مالی لازم برای خرید خودرو صفر برخوردار نیستند و به همین دلیل به دنبال خرید خودرو کارکرده و دست دوم هستند. کارشناسان ماشین بانک پس از بررسی 280 نقطه خودرو که شامل کارشناسی فنی، کارشناسی رنگ و بدنه خودرو، تست دیاگ و تست آپشنهای خودرو گزارشی کامل از وضعیت خودرو را به متقاضی خرید ارائه مینماید. ردیاب های پیام جی پی اس برنامه فارسی شده و اختصاصی دارند که برای راحتی کاربران فارسی زبان طراحی شده است و کاربر به راحتی می تواند از وضعیت فعلی خودروی خود مطلع گردد.

بنابراین اطلاع از قیمت لحظه ای خودرو بسیار مهم است. ردیاب خودرو یک دستگاه کوچک مشابه دزدگیر ولی با کارایی فراوان می باشد که دارای بخشی برای وجود سیمکارت در داخل خود می باشد. لازم به ذکر است در صورت عدم پرداخت به موقع عوارض سالیانه جریمهای معادل 2 درصد به ازای هر ماه در نظر گرفته میشود که این مبلغ به عوارض سال بعد خودرو اضافه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید