پیشبینی ریزش قیمت خودرو در سال ۱۴۰۱

در چند سال اخیر، بعضی از شرکتهای بیمه امکان ویژهای برای خسارت بیمه بدنه در نظر گرفتهاند به نام خسارت سیار. به گزارش تجارت نیوز، قیمت خودرو در سال گذشته با نوساناتی همراه بود. سعید موتمنی افزود: این روزها وضعیت بازار خودرو آرام، اما بدون خریدار است؛ زیرا همه منتظر نتیجه مذاکرات احیای برجام هستند و خرید خود را به تعویق انداختهاند و کسانی که میخواستند خودروی صفر تهیه کنند، منتظر پلاکگذاری سال جدید هستند. همچنین نوسان نرخ ارز خریداران را بلاتکلیف گذاشته و آنها نمیدانند باید خرید خود را انجام دهند یا خیر؟ تا سال 1397 و با دستور مستقیم محمدرضا نعمت زاده وزیر صمت دولت یازدهم مبنی بر بیرون راندن اشخاص حقیقی از واردات خودرو، واردات به شرکت های مورد تایید دولت حسن روحانی سپرده شد.

بر اساس مفاد این قرارداد، شرکتهای کرمان موتور و مکو (به عنوان نماینده گروه مپنا در این پروژه) اقدام به مشارکت و همکاری در خصوص تولید نخستین خودرو جدید با پلتفرم الکتریکی در 12 تا 18 ماه آینده خواهند کرد. در این مراسم، مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو)، گفت: علاوه بر امضای قرارداد، امروز اولین فاز پروژه یعنی تحویل کتابچه تارگت بوک این دو قرارداد نیز مبادله میشود.

تخفیفهای بیمه بدنه به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم میشود. این مدل ۱۸ تنی، براساس محصولی از فوتون عرضه میشود و امپاور نام خواهد داشت. البته اگر در جایی واقعی نبودن برای شورای نگهبان کاملا روشن شود، این اشکال حتما به مجلس اعلام میشود. محمدحسین رفان اظهار داشت: در این کتابچه، بنچ مارک مختلف، طراحیهای اولیه، هدفگذاری فنی و مالی، چارچوبهای توسعه محصول، مشخصات اولیه قطعات، بررسی و اعلام تغییرات پلت فرم خودرو هدف منعکس شده است. مقامهای محلی اعلام کردند که پس از حمله یک خودرو به سمت جمعیت یک کارناوال در بلژیک، دستکم چهار نفر جان خود را از دست دادند و 20 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

جانشین فرمانده پلیس راه استان همدان گفت: در چند روز مانده به پایان سال بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار خودرو در جادههای استان تردد کردند. پس از دو سوال کشمکش بین نهادهای مختلف، قرار است قانون برنامه ششم مبنی بر عدم ایجاد مانع غیرتعرفه ای اجرایی شده و در سال آینده شاهد ورود 70 هزار دستگاه خودرو سواری به کشور باشیم. به گزارش همشهری، ۱۲روز پس از صدور فرمان ۸مادهای رئیسجمهوری بهخودروسازان برای رشد تولید و عرضه و بهبود کیفیت خودروهای داخلی، دیروز وزیر صمت از برنامه این وزارتخانه برای ساماندهی بازار خودرو در سال آینده رونمایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید