۱۰ ترفند ساده برای کمکردن مصرف سوخت خودرو

درآوردن تمام صندلیهای خودرو به جز صندلی راننده یک امر ضروری برای موفقیت در مسابقات درگ است اما به صورت کلی هر خودروی سبک سوخت کمتری مصرف میکند. اگر چه نمیتوانیم قیمت سوخت را کاهش دهیم اما حداقل میتوانیم ترفندهایی برای مصرف بهینه سوخت را به شما پیشنهاد دهیم. پوشش ایاب و ذهاب: اگر خودرو به دلیل حادثه قابل استفاده نبوده و برای تعمیر در تعمیرگاه متوقف باشد، روزانه به مدت ۳۰ روز مبلغی به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به بیم گذار پرداخت میشود.

این تسهیلات برای خرید خودروهای تولید داخلی که تولید سال جاری یا حداکثر یک سال ماقبل آن باشد، قابل پرداخت است. آشفتگی در بازار خودروی کشور و نارضایتی همزمان مصرفکننده و تولیدکننده ظرف حدود 3 سال اخیر باعث شده تا متولیان امر به فکر راههای گوناگون برای ساماندهی این بازار باشند. نیز افتاد. براساس ماده ۱۸قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید مصوب سال ۸۴، دولت مکلف شده تا کالای پذیرفته شده در بورس را از نظام قیمتگذاری خارج کند. تا سال 1397 و با دستور مستقیم محمدرضا نعمت زاده وزیر صمت دولت یازدهم مبنی بر بیرون راندن اشخاص حقیقی از واردات خودرو، واردات به شرکت های مورد تایید دولت حسن روحانی سپرده شد.

از آنجا که قانون مجلس صراحت مشخص دارد و مقدم بر بخشنامه وزیر دولت حسن روحانی است، بنابراین همه افراد می توانند واردات خودرو انجام دهند و این رانت انحصاری برداشته می شود. به صورت تخصصی تست شده و تجربه رانندگی با هر خودرو به همراه عکس و متن در سایت قرار دارد. این ردیاب خودرو مجهز به باتری پشتیبان بوده و در صورت قطع برق امکان موقعیتیابی تا 12 ساعت را برای مالک وسیلهنقلیه فراهم میکند. 4- در صفحه پیشخوان در منوی سمت راست گزینه “ثبت خودرو” را انتخاب کنید و سپس گزینه درخواست تبدیل را مجددا انتخاب و تایید نمایید، تا فرم مربوطه باز شود.

لطفا برای مشاهده آخرین قیمت خودرو برای سایر برندها روی لوگوی برند مربوطه در بالای صفحه کلیک کنید. لطفا توجه داشته باشید که پیامک تبلیغاتی شماره تماس شما بسته نباشد. اجاره ماشین این امتیاز را به شما میدهد تا با توجه به بودجه معینشده، ماشین مورد نظر خود را برای مدت معین در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید